Profesor de la SNSPA: „Avem nevoie de 500.000 de străini pe care să-i invităm să se stabilească în România!” din cauza crizei demografică
România se confruntă cu o criză demografică severă, iar soluția ar putea fi aducerea unei populații de „înlocuire”, susține profesorul...
Citeste mai multDetails











