Andreea Bălan, cunoscută cântăreață și jurată în emisiunea „Te cunosc de undeva” de la Antena 1, a trăit momente cu adevărat emoționante. Alături de partenerul său, Victor Cornea, și cele două fiice ale sale, Ella și Clara, au călătorit în Laponia pentru a se întâlni cu Moș Crăciun. În această experiență minunată, Andreea Bălan nu și-a putut stăpâni lacrimile, fiind profund impresionată de întâlnirea cu Moș Crăciun.
„Întâlnirea cu Moş Crăciun a fost unică, magică şi plină de emoţie. Moşul ne-a primit cu turtă dulce şi cadouri 🎅🏻 Ştia foarte multe lucruri despre Ella şi Clara, le-a lăudat, a dat sfaturi înţelepte şi a citit scrisorile pentru el.
Ştia până şi cum se numesc pisicuţele noastre🐱🐱
Am avut lacrimi în ochi pe tot parcursul întâlnirii, iar copilul din mine a fost cel mai fericit🙏
Sunt cea mai fericită pentru Ella şi Clara deoarece sunt clipe pe care nu le vor uita niciodată😍
Magia există! Doar trebuie să crezi!”, a scris Andreea Bălan pe Instagram.
„Reușim să trăim momentul în prezent chiar și atunci când ambii avem programul foarte încărcat și plin de provocări. Astfel, momentele noastre petrecute împreună sunt celebrate la o intensitate mare și le apreciem din plin.
Conexiunea noastră pot spune că este una divină și nu am mai avut parte de o astfel de iubire în trecut. Este mult prea devreme totuși să ne gândim la partea aceasta, însă haideți să vedem ce ne rezervă viitorul! Cum am mai spus, avem o conexiune divină și trăim din plin momentul prezent”, a spus Victor Cornea.





